Dvosoban ekskluzivni stan Crveni Krst Herceg Novi. Povrsina 100m2, sa panoramskim pogledom na more. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavace sobe, kupatilo, terasa. Stan je opremljen namjestajem, sistemom podnog grijanja, izuzetno je prostran, svijetao i funkcionalan. Udaljen od mora 500m. Cijena: 220.000€
Apartment
100m²
2
1
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 2200.00 €
Down payment 44,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 25.47% lower than the average price of a two bedroom apartment in Herceg Novi
Average price: 2951.98 €/m²
This property is 32.5% larger then the average size of a two bedroom apartment in Herceg Novi
Average size: 75 m²
Area
100m²
Structure
2 Rooms
Property Type
Apartment
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%