135,000 €
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
135,000 € (2,547 €/m²)
53 m²

Sale, apartment, 53m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Želite da kupite nekretninu u Crnoj Gori blizu mora? Ovaj jednosoban stan od 53m² na prodaju u Kumboru, Herceg Novi, nudi sve što očekujete od života na primorju – pogled na more, privatnost i kvalitetnu novogradnju na atraktivnoj lokaciji.

Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene stambene zgrade, a zauzima cijeli sprat. Sve prostorije su okrenute ka moru, što garantuje obilje prirodne svjetlosti i predivan panoramski pogled na Bokokotorski zaliv.

Glavne karakteristike:

Lokacija: Kumbor – Herceg Novi, Crna Gora

Površina: 53m²

Sprat: Prvi (cijeli sprat zauzima stan)

Orijentacija: Sve prostorije okrenute ka moru

Stanje: Novogradnja

Eksterijer: Kamena fasada u mediteranskom stilu

Pozicija: Miran kraj, u blizini luksuzne marine Portonovi, 10 minuta od centra Herceg Novog

Bilo da tražite vikendicu, stan za život ili investiciju u luksuzne nekretnine na crnogorskoj obali, ova ponuda predstavlja rijetku kombinaciju lokacije, privatnosti i pogleda.

Baza Properties – vaš pouzdan partner za kupovinu stanova, kuća, zemljišta i luksuznih nekretnina u Crnoj Gori.
Kontaktirajte nas za više informacija ili obilazak.

Real estate details

Ad ID
477428
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2547.17 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 17% lower than the average price of a studio apartment in Herceg Novi

Average price: 3068.85 €/m²

This property is 16.99% smaller then the average size of a studio apartment in Herceg Novi

Average size: 64 m²

3,069 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
218

Area

53m²

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi