105,000 €
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 2
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 3
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 4
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 5
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 6
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 7
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 8
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 9
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 10
  • Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi - image 11
105,000 € (3,088 €/m²)
34 m²

Sale, studio apartment, 34m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Apartman se nalazi u jednom od najatraktivnijih dijelova Igala —, na samo 5 minuta hoda od mora. U neposrednoj blizini nalazi se svjetski poznati Institut za rehabilitaciju Simo Milošević, kao i historijska Vila Tito, što naglašava prestiž i jedinstvenost lokacije.

Karakteristike stana:
• ukupna površina — 34 m²;
• stambeni prostor — 28 m²;
• zastakljena terasa — 6 m²;
• raspored: ulazni hol, kuhinja, kupatilo, dnevni boravak sa kaminom, terasa sa sofom na razvlačenje;
• mjesta za spavanje — do 4 osobe.

• parking u blizini kuće;
• na pješačkoj udaljenosti: trgovine, kafići, restorani;
• do aerodroma Dubrovnik — 30 minuta vožnje automobilom;
• do aerodroma Tivat — 50 minuta.

Pravni status
Stan je legalizovan, sva dokumentacija je spremna za transakciju.

Svrha
Odlična opcija za ličnu upotrebu i za iznajmljivanje — sezonski ili tokom cijele godine.

Real estate details

Ad ID
451830
Published
29.07.2025
Updated
15.04.2026
Property Type

Apartment

Area

34m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3088.24 €

Down payment 21,000 €

Monthly installment
509 €

240 total installments

Loan amount
84,000 €
Down payment
21,000 €
Total interest
38,166 €
Total payment
122,166 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Herceg Novi

Igalo
Herceg Novi

This property's price is 18.78% higher than the average price of a studio apartment in Igalo

Average price: 2600.00 €/m²

This property is 17.24% larger then the average size of a studio apartment in Igalo

Average size: 29 m²

Area

34m²

Premium Poslovni prostor in Igalo

Sale, office space, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Sale, office space, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Stan in Igalo

Sale, two bedroom apartment, 158m², Igalo, Herceg Novi

515,000 €