370,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi - image 7
370,000 € (6,607 €/m²)
56 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 56m², Luštica, Herceg Novi

Luštica, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Centrale kreira dinamičan duh zajednice Luštica Bay, kombinujući savremen način života i lokalni identiteti nasljeđe. Pjaceta kao omiljeno mjesto susreta kreira vibrantnost i aktivnu svakodnevicu, koja je esencija života na destinaciji.

Pozicionirana u središtu Luštica Bay-a, rezidencijalna kolekcija Centrale kreirana je za komfor i raspolaže jedinicama od privlačnih studija do prostranih trosobnih stanova. Centrale pulsira – jedinstveno gastro iskustvo, trgovine i sadržaji za slobodno vrijeme, dizajnirani su da maksimizuju život na ovoj adresi.

Živjeti u Centrale-u znači biti na raskrsnici udobnosti i zajednice, svaki sadržaj Luštica Bay-a je na svega nekoliko koraka, a temelji se na arhitektonskom skladu i kvalitetnim životnim navikama.

Investirajte u luksuzne nekretnine na Jadranu uz samo 20% učešća:

• Finansijska fleksibilnost: 0% kamata, sa planom otplate do 2 godine nakon preuzimanja ključeva

• Opcije plaćanja: kreirane da budu u skladu sa ciljevima ulaganja i kvalitetnim stilom života

• Elegantne kuće sa izvrsnim pogledom na more

• Mediteranski ambijent u sinergiji sa prirodom

• Četiri plaže i budući golf teren

• Interaktivna međunarodna zajednica

• Mogućnost iznajmljivanja tokom trajanja plana otplate

Karakteristike nekretnine

• Otvoreni dnevni boravak i trpezarija
• Prostrani balkoni i terase
• Savremeni elementi i prostran raspored
• Unutrašnji skladišni prostori
• Potpuno opremljena kuhinja
• Sav ugrađeni nameštaj uključen
• Automatski ulazni sistem sa video nadzorom
• Podno grejanje u kupatilima
• Sistem klimatizacije bez promaje
• Ugradni plakari od poda do plafona

Unutrašnja površina: 50,80 m²
Terasa: 6,02 m²
Ukupno: 56,82 m²
Cijena apartmana sa jednom spavaćom sobom: 370.000 EUR

Real estate details

Ad ID
311184
Published
19.11.2024
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

56m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6607.14 €

Down payment 74,000 €

Monthly installment
1,794 €

240 total installments

Loan amount
296,000 €
Down payment
74,000 €
Total interest
134,488 €
Total payment
430,488 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Herceg Novi

Luštica
Herceg Novi

This property's price is 105.34% higher than the average price of a single bedroom apartment in Herceg Novi

Average price: 3217.67 €/m²

This property is 19.38% larger then the average size of a single bedroom apartment in Herceg Novi

Average size: 47 m²

Area

56m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Verified Premium Kuća in Luštica

Sale, house, 173m², Luštica, Herceg Novi

950,000 €

Luštica

3 rooms 0 173
Sale, house, 173m², Luštica, Herceg Novi
Premium Zemljište in Luštica