83,000 €
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora - image 10
83,000 € (3,192 €/m²)
26 m²

Sale, apartment, 26m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Izvanredna prilika da kupite nekretninu u Budvi, jednom od najpoželjnijih primorskih gradova Crne Gore. Ova moderna garsonjera nalazi se u naselju Topliski put, nadomak plaža, Starog grada i svih glavnih sadržaja.

Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi, sa 26m² unutrašnjeg prostora i terase od 13m², savršene za odmor i uživanje na otvorenom. U potpunosti je namješten i spreman za useljenje, što ga čini odličnim izborom za život, izdavanje ili investiciju.

Bilo da tražite svoj kutak na moru ili planirate investirati u luksuzne nekretnine u Crnoj Gori, ova garsonjera nudi udobnost, lokaciju i vrijednost u jednom.

Za više informacija ili zakazivanje obilaska, kontaktirajte Baza Properties – vašu pouzdanu agenciju za nekretnine u Crnoj Gori.

Real estate details

Ad ID
477424
Published
07.10.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

26m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3192.31 €

Down payment 16,600 €

Monthly installment
402 €

240 total installments

Loan amount
66,400 €
Down payment
16,600 €
Total interest
30,169 €
Total payment
96,569 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 4.11% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 62.02% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
227

Area

26m²

Premium Stan in Pržno

Sale, studio apartment, 25m², Pržno, Budva

85,000 €

Pržno

0 rooms 1 bathroom 25
Sale, studio apartment, 25m², Pržno, Budva
Premium Stan in Rozino