63,000 €
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora - image 8
63,000 € (3,150 €/m²)
20 m²

Sale, apartment, 20m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Smešten u šarmantnom primorskom gradiću Petrovac na Moru, ovaj odličan studio apartman nudi savršen spoj odmora i investicione prilike. Nalazi se samo 500 metara od mora, što ga čini idealnim za odmor, stalni boravak ili izdavanje. Apartman je u prizemlju održavane zgrade, sa registrovanom površinom od 20m² i prostranom privatnom terasom od 19m². Terasa je popločana, ograđena i zvanično navedena u vlasničkom ugovoru, pružajući siguran i miran spoljašnji prostor.

Postoji mogućnost proširenja apartmana dodavanjem još jedne sobe, što dodatno povećava njegov potencijal. Potpuno je namješten, pažljivo održavan i spreman za useljenje, uz mogućnost direktne kupovine od vlasnika. Njegova odlična lokacija u blizini Jadranske obale, u mirnom i sigurnom okruženju, čini ga vrijednom investicijom u jednom od najtraženijih područja Crne Gore. Kontaktirajte nas danas za više informacija ili zakazivanje obilaska.

Real estate details

Ad ID
344820
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

20m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3150.00 €

Down payment 12,600 €

Monthly installment
305 €

240 total installments

Loan amount
50,400 €
Down payment
12,600 €
Total interest
22,899 €
Total payment
73,299 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 5.38% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 70.79% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
450

Area

20m²

Premium Stan in Rafailovići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva