145,000 €
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora - image 10
145,000 € (1,933 €/m²)
75 m²

Sale, apartment, 75m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Ekskluzivan porodični stan u naselju Seoce, Budva, dostupan je za prodaju, pružajući jedinstveno iskustvo života uz zadivljujući panoramski pogled na more. Ovaj prostrani i funkcionalni dom prostire se na 75 m² (zvanično upisanih 57 m²), nudeći dovoljno prostora za udoban boravak. Smješten na višem spratu, stan ima visoke plafone koji doprinose osjećaju prostranosti i luksuza.

Najveća prednost ovog stana je velika terasa, djelimično zastakljena, savršena za opuštanje uz predivan pogled na Jadransko more. Stan je potpuno namješten modernim, očuvanim namještajem, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Projektovan da primi do sedam osoba, idealan je izbor za porodice koje traže udoban dom ili investitore zainteresovane za nekretninu s velikim potencijalom za iznajmljivanje.

Sa čistim vlasničkim papirima i bez tereta, kupoprodajni proces je brz i jednostavan. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku da posjedujete kvalitetan stan u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Budvi. Kontaktirajte nas danas kako biste zakazali obilazak i uvjerili se u ljepotu i udobnost ovog izuzetnog stana.

Real estate details

Ad ID
344639
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

75m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1933.33 €

Down payment 29,000 €

Monthly installment
703 €

240 total installments

Loan amount
116,000 €
Down payment
29,000 €
Total interest
52,705 €
Total payment
168,705 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 41.92% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 9.55% larger then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
450

Area

75m²

Premium Stan in Rafailovići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva