104,000 €
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora - image 10
104,000 € (1,891 €/m²)
55 m²

Sale, apartment, 55m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Na prodaju je moderno dizajniran, luksuzan jednosoban stan u Prijevoru 1, Budva, površine 55m². Ova nekretnina se nalazi u jednoj od najpoželjnijih lokacija Budve, koja kombinuje mirno okruženje sa blizinom svih važnih sadržaja i atrakcija.

Stan se nalazi na trećem spratu i može se pohvaliti stilskim enterijerom koji je pažljivo uređen kako bi pružio udobnost i funkcionalnost. Papiri su čisti i vlasništvo je uredno, što osigurava siguran i bezbrižan proces kupovine. Lokacija stana je jedna od njegovih najvećih prednosti, jer omogućava jednostavan pristup užurbanom gradskom životu Budve, dok istovremeno nudi mirno utočište dalje od gužve.

Nekretnina uključuje i rezervisano parking mjesto, što je veoma tražena karakteristika u ovom užurbanom području. Bilo da tražite novi dom ili odličnu investicionu priliku u jednom od najtraženijih primorskih gradova Crne Gore, ovaj stan nudi izuzetnu vrijednost.

Ne propustite priliku da postanete vlasnik luksuzne i savršeno locirane nekretnine u Budvi. Kontaktirajte nas danas za više informacija ili za zakazivanje pregleda.

Real estate details

Ad ID
344613
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1890.91 €

Down payment 20,800 €

Monthly installment
504 €

240 total installments

Loan amount
83,200 €
Down payment
20,800 €
Total interest
37,802 €
Total payment
121,002 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 43.2% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 19.66% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
450

Area

55m²

Premium Stan in Rafailovići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva