125,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora - image 8
125,000 € (2,500 €/m²)
50 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 50m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Property description

Predstavljamo na prodaju ugodan stan od 50 kvadratnih metara koji se nalazi u popularnom naselju Ilino u Baru. Ovaj dio grada je blizu centra grada, nudeći udobnost i praktičnost.

Stan se nalazi u visokokvalitetnoj zgradi, završenoj prije otprilike 6 godina, sa dobro izoliranom fasadom i uređenim dvorištem. Zgrada ima lift. Smješten na udobnom srednjem spratu (ni prvom ni posljednjem), stan je okrenut prema jugu, pružajući obilje prirodnog svjetla.

Raspored uključuje:

• ugodnu spavaću sobu;
• prostrani dnevni boravak-trpezarija sa potpuno opremljenom kuhinjom;
• hodnik;
• kupatilo sa tušem;
• veliku terasu za opuštanje.

Stan se prodaje potpuno namješten i spreman za useljenje. Mala prodavnica se nalazi u blizini, a veliki supermarket je udaljen 10 minuta hoda. More i šetalište su udaljeni otprilike 15 minuta hoda.

Ovo je odlična opcija i za stalni boravak i za iznajmljivanje u jednom od najudobnijih dijelova Bara.

Real estate details

Ad ID
501030
Published
10.12.2025
Updated
18.03.2026
Property Type

Apartment

Area

50m²

Rooms

1

Bathrooms

N/A

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2500.00 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Bar

Bar
Montenegro

This property's price is 9.2% lower than the average price of a single bedroom apartment in Bar

Average price: 2753.26 €/m²

This property is 1.85% larger then the average size of a single bedroom apartment in Bar

Average size: 49 m²

2,753 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
161

Area

50m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Monteonline

Similiar Properties

Premium Stan in Bjeliši

Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 room 1 bathroom 36
Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar