Estitor

Prodaja Stanova Srbija - Strana 138

Pronađeno je 8,635 oglasa za upit Prodaja Stanova Srbija - Strana 138

Podaci su ažurirani 18.05.2026. u 13:27

Prodaja, trosoban stan, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
1/12
Novogradnja

152,450 €

pre 72 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan61Trosoban0 kupatila

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 61m2. Ovaj stan krasi prelepo dvorište ispred stana namenjeno za uživanje. Stan se nalazi u mirnom delu u blizini glavne saobraćajnice Branka Ćopića....

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

155,375 €

pre 72 dana

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Ledine, Beograd

Stan62Dvosoban0 kupatila

2. 5, 62m2 (terasa), 1/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja, trosoban stan, 74m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

181,276 €

pre 72 dana

Prodaja, trosoban stan, 74m², Ledine, Beograd

Stan74Trosoban0 kupatila

3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran trosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja Stanova Srbija - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

165,438 €

pre 72 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Ledine, Beograd

Stan64Dvosoban0 kupatila

2.5, 64m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

165,800 €

pre 72 dana

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ledine, Beograd

Stan66Dvosoban0 kupatila

2.5, 66m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

118,976 €

pre 72 dana

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Ledine, Beograd

Stan46Dvosoban0 kupatila

2.0, 46m2 (terasa), 2/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Ledine, Beograd
1/1
Novogradnja

104,861 €

pre 72 dana

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Ledine, Beograd

Stan40Dvosoban0 kupatila

2.0, 40m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence...

Prodaja, trosoban stan, 124m², Savski Venac, Beograd
1/6
Novogradnja

620,987 €

pre 72 dana