Estitor

Apartments for Sale in Serbia - Page 14

Found 8,670 listings for search Apartments for Sale in Serbia - Page 14

Data updated on 05/22/2026 at 04:42 AM

Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad
1/4
New Construction

231,125 €

6 days ago

Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Apartment623-bedroom0 bathrooms

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je...

Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad
1/4
New Construction

231,125 €

6 days ago

Sale, three bedroom apartment, 62m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Apartment623-bedroom0 bathrooms

Sale, three bedroom apartment, 75m², Centar, Novi Sad
1/4
New Construction

270,880 €

6 days ago

Sale, three bedroom apartment, 75m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Apartment753-bedroom0 bathrooms

Apartments for Sale in Serbia - Page · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije
1/13

123,600 €

6 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment522-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana bez ulaganja, na lokaciji sa puno zelenila. Gleda na dvorište (severna strana) tako da je u stanu mir i tišina, leti hladovina, a opet je vrlo svetao....

Sale, one bedroom apartment, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7
New Construction

132,600 €

6 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment391-bedroom0 bathrooms

- Bulevar Evrope, Novi Sad - stan, 39m2, uknjižen 1/1 - prostor je ostavljen u sivom stanju, kako bi budući vlasnik mogao urediti prostor po svojoj potrebi - idealno za stan na dan da se uredi,...

Sale, studio apartment, 30m², Socijalno, Novi Sad Sve Podlokacije
1/12

113,300 €

6 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment30Studio0 bathrooms

Prodaje se garsonjera na samo par minuta laganog hoda do strogog centra grada. Prizemlje, dvorišno orjentisana. Bez saobraćajne buke. Nekretnina je uknjižena, bez tereta tako da se može kupiti i...

Sale, one bedroom apartment, 37m², Novo naselje, Novi Sad
1/6
New Construction

128,750 €

6 days ago

Sale, one bedroom apartment, 37m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naseljeNovi Sad
Apartment371-bedroom0 bathrooms

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni...