280,000 €
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 9
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 10
  • Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica - image 11
280,000 € (2,456 €/m²)
114 m²

Sale, apartment, 114m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Property description

PRODAJA, PODGORICA, PREKO MORAČE

PRODAJE SE

Trosoban stan koji se nalazi na 5. spratu stambeno poslovne zgrade u dijelu grada Preko Morače.

U prizemlju zgrade su poslovni prostori u kojima se obavljaju bankarski psolovi. Riječ je o zgradi Vektre.

Zgrada ima lift a ulaz se redovno čisti i održava.

Struktura stana: hodnik, dnevni boravak i trpezarija, kuhinja, kupatilo i toalet, ostava i još jedan hodnik koji povezuje tri spavače sobe.

Stan je dvostrano orjentisan, smješten izmedju dva stana. Sobe su orjentisane prema atrijumu zgrade, a dnevni boravak je okrenut na bulevar. Dvije sobe izlaze na odvojene terase, dnevni boravak ima svoju terasu. Ukupna kvadratura stana sa terasama je 114m2. Kvadratura stana bez terasa je 100m2.

Cijena: 280 000€

Luxury Property Montenegro

+38267000710 +38267000740 +38267000780

Real estate details

Ad ID
270456
Published
06.08.2024
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

114m²

Property parameters

Price per m²: 2456.14 €

Down payment 56,000 €

Monthly installment
1,357 €

240 total installments

Loan amount
224,000 €
Down payment
56,000 €
Total interest
101,775 €
Total payment
325,775 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

This property's price is 14.84% lower than the average price of a studio apartment in Preko Morače

Average price: 2884.23 €/m²

This property is 52.44% larger then the average size of a studio apartment in Preko Morače

Average size: 75 m²

Area

114m²

Verified Premium Stan in Preko Morače

Sale, one bedroom apartment, 58m², Preko Morače, Podgorica

175,000 €

Preko Morače

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Preko Morače, Podgorica