Estitor

Real Estate for Sale in Budva - Page 147

Found 5,689 listings for search Real Estate for Sale in Budva - Page 147

Data updated on 05/24/2026 at 04:32 PM

Sale, two bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva
1/12

226,800 €

171 days ago

Sale, two bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva

Apartment582-bedroom1 bathroom

Bečići – Luksuzan dvosoban stan sa pogledom na more i garažom 📍 Lokacija Stan se nalazi u Bečićima, u modernoj novogradnji sa liftom, na trećem spratu. Udaljen je svega 10 minuta hoda od plaže, a u...

Sale, four bedroom apartment, 117m², Budva, Crna Gora
1/10

695,000 €

171 days ago

Sale, four bedroom apartment, 117m², Budva, Crna Gora

Apartment1174-bedroom3 bathrooms

Luksuzan stan sa 4 Spavaće Sobe i Panoramskim Pogledom na More, 177m2, Budva 📍 Lokacija Stan se nalazi u centru Budve, na idealnoj poziciji za život ili investiciju. Svi važni sadržaji – prodavnice,...

Sale, two bedroom apartment, 75m², Budva, Crna Gora
1/12

181,000 €

171 days ago

Sale, two bedroom apartment, 75m², Budva, Crna Gora

Apartment752-bedroom2 bathrooms

Dvosoban namješten stan Budva, 75m², Dubovica Lux 📍 Lokacija Stan se nalazi u naselju Dubovica Lux, Budva, na atraktivnoj lokaciji sa spektakularnim pogledom na cijeli grad. Blizina svih važnih...

Real Estate for Sale in Budva - Page · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 72m², Budva, Crna Gora
1/9

198,000 €

171 days ago

Sale, two bedroom apartment, 72m², Budva, Crna Gora

Apartment722-bedroom2 bathrooms

Bečići, dvosoban stan 72m², pogled na more, 198.000 € 📍 Lokacija: Stan se nalazi u novoj zgradi u Bečićima, na visokom prizemlju sa liftom. Mirno okruženje, blizina plaže i svih sadržaja čine ovu...

Sale, two bedroom apartment, 106m², Budva, Crna Gora
1/9

550,000 €

171 days ago

Sale, two bedroom apartment, 106m², Budva, Crna Gora

Apartment1062-bedroom2 bathrooms

Luksuzan dvosoban stan u Budvi, 158m2, Centar, VIKTORIA RESIDENCE, Budva Lokacija Stan se nalazi u elitnoj novogradnji u centru Budve, na samo 100 metara od mora. U blizini su Stari grad, plaže,...

Sale, one bedroom apartment, 55m², Budva, Crna Gora
1/12

180,000 €

171 days ago

Sale, one bedroom apartment, 55m², Budva, Crna Gora

Apartment551-bedroom2 bathrooms

Prodaja Jednosoban stan sa privatnim bazenom, 55 m², Budva, Pržno Lokacija: Na prodaju jednosoban stan, površine 55 m², Budva – Pržno, smješten na 3. spratu luksuzne zgrade sa privatnim bazenom...

Sale, one bedroom apartment, 52m², Budva, Crna Gora
1/12

146,500 €

171 days ago

Sale, one bedroom apartment, 52m², Budva, Crna Gora

Apartment521-bedroom1 bathroom

Prodaja jednosoban stan 52m2, Lastva Grbaljska, Budva Lokacija Jednosoban stan od 52 m² nalazi se u Lastvi Grbaljskoj, Budva, na prvom spratu novoizgrađene zgrade završene prije tri mjeseca....