Estitor

Two-Bedroom Apartments for Sale in Beograd

Found 1,139 listings for search Two-Bedroom Apartments for Sale in Beograd

Data updated on 05/14/2026 at 04:19 PM

Sale, two bedroom apartment, 61m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/11

219,000 €

0 days ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment612-bedroom0 bathrooms

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od...

Sale, two bedroom apartment, 54m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd
1/10

153,000 €

0 days ago

Zemun Sve PodlokacijeBeograd
Apartment542-bedroom1 bathroom

Stan se nalazi u mirnom delu Zemunu , Gornji grad - Kalvarija , u neposrednoj blizini parka Jelovac. Ovaj dvosoban stan dvostrano je orjentisan (jug-istok) ,svetao i osunča , komforan i nalazi se u...

Sale, two bedroom apartment, 45m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije
1/3
New Construction

189,294 €

0 days ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment452-bedroom1 bathroom

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola 🏡 Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno...

Two-Bedroom Apartments for Sale in · Beograd · 57m² · 3.323 €/m²
Property price189.000
40.000500.000
Down payment 20%: 37.800
Loan: 151.200
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
840 €/mj.
for a loan of 151.200 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 63m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije
1/8
New Construction

244,101 €

0 days ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment632-bedroom0 bathrooms

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan...

Sale, two bedroom apartment, 34m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije
1/6
New Construction

136,500 €

0 days ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment342-bedroom0 bathrooms

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano...

1/9

153,000 €

0 days ago

Zemun Sve PodlokacijeBeograd
Apartment542-bedroom1 bathroom

Odličan stan, klasičan 2.0, kompletno renoviran. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Svetao, bez ulaganja. Pravo visoko prizemlje, visina do prozora je 2m. Javni parking...